TURMOB Uzaktan Eğitim Test 9-14 Mayıs Başlıyor

Değerli Arkadaşlar,

Turmob Uzaktan denetim eğitiminin bir parçası olan “Kendinizi Deneyin, Kendinizi test edin” uygulaması, 9-14 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır.

9-14 Mayıs tarihleri arasında istediğiniz gün ve saatte egitim.turmob.org.tr portalından daha önce giriş yaptığınız gibi sisteme giriş yapabilirsiniz.

Portaldan “kendinizi deneyin” başlığına girip soruları yanıtladıktan sonra tarafınıza; “Kendinizi Denemeye Devam Ediniz” (tekrar tekrar deneme şansına sahipsiniz) yada “Denetim Sınıf Eğitimlerine Katılabilirsiniz” mesajı gelecektir. Yüz yüze eğitimlere devam edebilmek için “Denetim Sınıf Eğitimlerine Katılabilirsiniz mesajını alıncaya kadar denemeniz gerekmektedir.

Sistemden kaynaklanacak olası sorunların oluşması halinde “Kendinizi Deneyin” i tamamlamanız için her türlü önlem alınmış olup gerekli kolaylık sağlanacaktır.

“Denetim Sınıf Eğitimlerine Katılabilirsiniz” mesajı, Odamız tarafından yapılacak olan yüz yüze Denetim Eğitimlerine başvuru yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Yüz Yüze eğitim başvuru tarihleri daha sonra duyurulacak ve Odamız internet sitesinden ismmo sitesinden başvuru yapabileceksiniz.

Bu süreci mutlaka tamamlayacağınıza yürekten inanmaktayız.

Meslektaşlarımıza başarılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir